درباره ما

زمان مطالعه: 3 دقیقه
شرکت توسعه سیستم های سرآمد نوین

شرکت توسعه سیستم های سرآمد نوین

شرکت توسعه سیستم های سرآمد نوین

سرمایه گذاری در بازار بورس همواره شیوه‌ای جذاب برای معامله گران و هنری برای ثروتمند شدن و کسب پول بیشتر است. این بازار برخلاف سایر بازارهای دیگر همچون ارز، سکه و حتی مسکن راه جذابتری برای کسب ثروت است. شرکت توسعه نرم افزاری سرآمدنوین در عرصه خدماتی همچون نرم افزارهای تخصصی بورس، طراحی اپلیکیشن‌های موبایل، نرم افزارهای تخصصی بیمه و ... در تلاش است تا تمامی نیازهای کاربران در زمینه های تخصصی بورس، بیمه و ... را با جدیدترین و به روزترین نرم افزارها ارائه دهد. همچنین این شرکت از 20 سال پیش تا کنون در عرصه نرم‌افزارهای تخصصی مالی مشغول به کار بوده و در این راستا پاسخگوی نیاز مشتریان خود می‌باشد.

مشتریان ما چه کسانی هستند؟

مشتریان ما چه کسانی هستند؟

هلدینگ ها، کارگزاری ها، بازارگردان، سبدگردان، صندوق ها و شرکت های سرمایه گذاری

چرا ما؟

چرا ما؟

20 سال تجربه، نوآوری، سرآمد بودن و مسئولیت پذیری! شما را خوب میشناسیم..

شرکت توسعه نرم افزار های سرآمد نوین با 20 سال سابقه خدمت صادقانه به همراهانش همواره دریافت بازخورد های مشتریان خود را به عنوان ارزش های بنیادی خود تلقی نموده و در تلاش است نیازمندی های همراهانش را با اصولی ترین روش های توسعه نرم افزار رفع نماید.

سرمایه ما

0 + مشتری

همراه و هم مسیر

0 سال

تجربه؛ تعهد و پایداری

0 محصول

بر اساس استاندارد های روز

همراهانمان با تکیه بر حسن نیت متقابل و تاکید سرآمد نوین بر دریافت بازخورد از مشتریان برایمان اعتبار نامه هایی صادر کرده اند که در زیر تعدادی از آنها را با کسب اجازه به اشتراک گذاشته ایم. از همراهیشان خرسندیم..

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

شرکت توسعه نرم افزار های سرآمد نوین دارای تاییدیه از شورای عالی انفورماتیک است.

تاییدیه نرم افزار سبد سهام سرآمد نوین - شورای عالی انفورماتیک